Toni Kroos trafi latem do Manchesteru?

628-390-kroos

Manchester United może latem powalczyć o pozyskanie Toniego Kroosa. Niemiec jest nieszczęśliwy w Madrycie i chce odejść z drużyny Królewskich – przekazał dziennikarz “Sky Sports”, Guillem Balague. 

Kroos był jednym z głównych celów transferowych 3 lata temu, gdy do klubu przychodził David Moyes, jednak wówczas piłkarz trafił do Realu Madryt. Balague, który jest znany ze sprawdzonych informacji, przekazał że Kroos będzie chciał opuścić Madryt i że latem zainteresowane kluby mogą stoczyć o niego istną wojnę.

Wierzę, że chce on odejść z Realu. Ktokolwiek będzie chciał go pozyskać będzie musiał stoczyć batalię, moim zdaniem jednak najlepiej pasowałby on do Manchesteru United – powiedział Balague dla “Sky Sports”.

Potencjalne przyjście na Old Trafford Jose Mourinho może przyciągnąć Kroosa do Manchesteru. Wprawdzie Mourinho opuścił Madryt, zanim Niemiec zamieniał Bayern na Real, jednak chęć Portugalczyka do gry dwoma pomocnikami potrafiącymi rozprowadzić piłkę może skusić Kroosa do przeprowadzki do Manchesteru.

Źródło:

Teamtalk.com

Dyskusja

Dodaj komentarz