Scholes o 3 piłkarzach, których powinno kupić United

628-390-pogba

Paul Scholes powiedział, że według niego głównymi celami transferowymi powinni być Luka Modric, Raphael Varane i Paul Pogba.

Czerwone Diabły wydały pod wodzą Louisa van Gaala na transfery blisko 250 milionów funtów jednak brakuje piłkarzy, którzy podnieśli by jakość gry na Old Trafford.

Drużyna prowadzona przez Louisa van Gaala stoi przed sporym wyzwaniem, gdyż jeśli chcą zagrać w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, to muszą skończyć sezon w czołowej czwórce w Premier League, bądź wygrać rozgrywki Ligi Europy, o co będzie bardzo trudno po zeszłotygodniowej porażce 0-2 z Liverpoolem na Anfield.

W przypadku braku gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, o transfery wielkich piłkarzy będzie trudno, jednak zdaniem Scholesa to właśnie Modric, Varane i Pogba powinni być głównymi kandydatami do gry na Old Trafford.

Lubię grę Luki Modrica. Ile on ma teraz lat? Może być trochę zbyt stary, ale to wspaniały piłkarz – powiedział Scholes dla “United We Stand”.

Lubię także grę Raphaela Varane’a. Mówię o realnych celach i wymieniam piłkarzy Realu Madryt?

– Prawdopodobnie potrzebujemy napastnika, jednak nie ma zbyt wielu odpowiednich piłkarzy na tę pozycję, dlatego powiem, że przede wszystkim nakłoniłbym Paula Pogbę do powrotu na Old Trafford – zakończył Paul.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja

Dodaj komentarz