Image default
Klub

Manchester United nawiązuje współpracę z Gulf Oil International

gulf

Globalny producent paliw i olejów Gulf Oil International nawiązał współpracę z Manchesterem United. Jest to kolejny oficjalny partner klubu z Old Trafford.

Gulf Oil International to firma zajmująca się produkcją paliw oraz olejów. Dzięki współpracy z Manchesterem United będą mogli zyskać na rynku handlowym w takich rejonach jak Indie, Chiny czy Indonezja, gdzie również Manchester United może zyskać nowych fanów.

Logo nowego sponsora pojawi się na tablicach świetlnych podczas meczy na Old Trafford. Umowa została zawarta na okres 3 lat.

– Chociaż zarówno Manchester United jak i Gulf od swojego powstania znacząco ewoluowały w swej ponad 100-letniej historii, to mimo to nigdy nie zapomniały o swoich korzeniach. Gulf zawsze dążył do swoich podstawowych wartości taki jak jakość, wytrzymałość i pasja.

– Gulf posiada już cenne doświadczenie w sporcie i jesteśmy niezmiernie dumni że będą mogli również zaistnieć w futbolu. Dzięki tej współpracy będziemy mogli dotrzeć jeszcze większej ilości fanów na całym świecie – przyznaje dyrektor ds. handlowych Manchesteru United, Richard Arnold

 

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o