De Gea liczy na gola na wyjeździe

628-390-degea-8

David de Gea ma nadzieję, że Manchester United opuści Anfield Road z golem na wyjeździe, który może być kluczowy w kontekście dwumeczu.

Anfield będzie miejscem pierwszego spotkania pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem United w europejskich pucharach. Wynik dzisiejszego meczu będzie istotny, jednak wszystko rozstrzygnie się na Old Trafford.

David liczy, że jego kolegom z zespołu uda się zdobyć przynajmniej jednego gola na stadionie rywali. W ostatnich siedmiu meczach “Czerwone Diabły” dokonały tej sztuki aż sześć razy.

– Chcemy zachować czyste konto, ale ważniejsze będzie zdobycie gola na wyjeździe. Gramy z Liverpoolem, więc czeka nas trudne zadanie. Ostatnie cztery mecze skończyły się naszymi zwycięstwami, jednak Liverpool gra teraz lepiej. Każdy spotkanie na Anfield jest wyjątkowe, a w przypadku wygranej emocje są wręcz niesamowite. Dzisiaj fani zobaczą derby dwóch najbardziej utytułowanych angielskich klubów i musimy zrobić wszystko, aby wygrać.

De Gea liczy na zdobycie Europa League po raz drugi. Po raz pierwszy dokonał tej sztuki w wieku 19 lat w Atletico Madryt.

– Wygrana w Lidze Europa to jedno z moich najlepszych wspomnień. Oczywiście nie jest to Champions League, ale wygrana każdego trofeum jest ważna. Mam nadzieję, że będę w stanie osiągnąć ten sukces, także w barwach Manchesteru United.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja

Dodaj komentarz