Danny Welbeck zachwycony Rashfordem

628-390-rashford-midtjylland

Danny Welbeck i Marcus Rashford przeszli tę samą drogę – przez Fletcher Moss do pierwszego zespołu Manchesteru United. Starszy kolega pogratulował debiutantowi wspaniałych występów i czterech zdobytych goli.

Danny wyjawił również, że jego brat dobrze zna Marcusa i jego rodzinę. Welbeck grał przeciwko 18-latkowi w niedzielę, kiedy to jego Arsenal przegrał 2-3 z Manchesterem United.

– Spisał się genialnie. Byłem zachwycony jego debiutem w Europa League, ale to co zrobił w Premier League przebiło wszystko. Byłem rozczarowany porażką, ale nie mogłem nie docenić Marcusa i jego dwóch goli. Mój brat jest bardzo blisko z jego rodziną. Zna ich bardzo długo i jest z nimi w dobrych relacjach. Gdy Marcus grał w drużynach młodzieżowych ja grałem w pierwszej drużynie, jednak kojarzę go. Rozmawiałem z nim, ponieważ był bardzo ułożonym chłopakiem. Ma ogromny potencjał i liczę, że to tylko początek wspaniałej kariery. Fletcher Moss to początek przygody z futbolem dla wielu piłkarzy. Cieszę się, że Manchester United znalazł sposób, aby przywrócić temu ośrodkowi świetność. Mam nadzieję, że akademia będzie dostarczała klubowi piłkarzy przez wiele lat. – mówi Welbeck.

Dyskusja

Dodaj komentarz