Image default
Klub

Carrick wciąż niepewny przyszłości

carras

Michael Carrick wciąż nie jest pewny swojej przyszłości. Jak sam przyznaje nie myśli o niej, tylko stara się skupić na najbliższym meczu i cieszyć się grą w zespole.

Kontrakt reprezentanta Anglii obowiązuje do końca sezonu i wciąż nie wiadomo czy zostanie przedłużony. Sam zawodnik przyznaje, że sam nie wie jaka czeka go przyszłość i stara się cieszyć obecną grą w zespole.

– Trudno mi powiedzieć jaka będzie moja przyszłość, szczerze mówiąc nie myślę o tym. Nie liczę na występy w każdym meczu, jednak obecny tydzień był dla mnie dużym wyzwaniem ze względu na duża ilość meczy. Jak do tej pory rozegrałem 25, 26 a może nawet 27 meczy co jest dla mnie bardzo dobrym wynikiem.

– Jestem gotowy do gry w każdym meczu ponieważ przywykłem do tego przez wiele lat gry, jednak muszę również się przyzwyczaić do nowej roli. Staram się cieszyć grą i nie myślę co przyniesie przyszłość. 

Obecną sytuację Carricka bacznie obserwują Arsenal, Newcastle oraz kluby z chińskiej ligi, którzy byli by gotowi zakontraktowaniem doświadczonego Anglika.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o