Valdes wciąż osądzany przez Van Gaal’a

628-390-valdes

Victor Valdes jest wciąż sądzony i karany przez Louisa Van Gaal’a z powodu ich dawnej kłótni.

V.V. ostatnio komunikował się przez media z fanami ponad miesiąc temu. Można było odczuć, że wypowiada się człowiek wzięty do niewoli, a nie najbardziej utytułowany bramkarz świata. 33 latek umieścił swoje zdjęcie, na którym trzyma notkę z hiszpańskim napisem: „Co Cię nie zabije to Cię wzmocni”.

Poczucie odizolowania Valdesa jest w pełni zrozumiałe. Jest On wciąż karany za spór jaki zaistniał między Nim, a Holendrem kilka miesięcy temu, gdy to legendarny bramkarz Barcelony nie chciał grać dla drużyny U21. Warte odnotowania jest to, że niedawno Jego żona – Yolanda Cardona skrytykowała klub za niezaproszenie jej męża na charytatywną kolację.

Każdego tygodnia trenuje On sam, czasem z pomocą trenera bramkarzy z akademii – Alana Fettisa. Czas jego treningu jest tak dobrany, aby nie mógł On się widzieć z przyjaciółmi z zespołu. Szafka Valdesa również została usunięta. Nie ma już możliwości, aby Valdes reprezentował barwy United ponownie.

Victor ma wciąż nowe oferty z różnych klubów na całym świecie, nie tylko w Europie i cały czas napływają informacje o tym jakoby miał jakąś wybrać już tej zimy.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja

Dodaj komentarz