Rooney: Nie bylibyśmy profesjonalistami, gdybyśmy nie dali z siebie wszystkiego

628-390-rooney-9

Wayne Rooney przekonuje, że piłkarze Manchesteru United popierają Louisa van Gaala. Mecz z Chelsea ma być dowodem potwierdzającym te słowa. Jest to ważna wypowiedź, jeśli weźmiemy pod uwagę, że van Gaal nie ma zamiaru rezygnować ze swojej posady.

Wczorajszy mecz był dowodem na to, że Holender jest w stanie poprawić grę swoich podopiecznych. Po czterech porażkach z rzędu remis z mocniejszym kadrowo rywalem jest solidnym wynikiem.

– Popieramy Louisa van Gaala, mimo że media piszą inaczej. Jesteśmy profesjonalnymi piłkarzami i dajemy z siebie wszystko w każdym spotkaniu. Mamy za sobą trudny okres, ale powoli się z niego wygrzebujemy i jestem przekonany, że z czasem przyjdą lepsze wyniki. Musimy popracować nad skutecznością, bo po raz kolejny zmarnowaliśmy kilka okazji na zdobycie bramki. Zagraliśmy bardzo dobrze, dzięki publiczności, która nie odwróciła się od nas. Fani na Old Trafford zauważyli, że ich doping nam pomaga, więc bezbramkowy remis mógł być dla nich rozczarowaniem. – powiedział Rooney.

Po wczorajszym meczu Louis van Gaal oznajmił, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy na Old Trafford. Według Holendra mecz z Chelsea udowodnił niedowiarkom jego umiejętność wzbudzenia woli walki w piłkarzach.

Źródło:

DailyMail

Dyskusja

Dodaj komentarz